Magazyn Perfect Body patronem medialnym Fit Life Expo 2017

15 września 2017
1 112 Wyświetleń

FitLife Expo 2017

Najsłynniejszy brytyjski fitness model Simeon Panda, najpotężniejszy Azjata Chul Soon, islandzka mistrzyni IFBB Bikini Fitness Margret Gnarr, ukraińska żelazna ręka Rustam Babayew, a z drugiej strony Mariusz Pudzianowski, Agresywna Masa, Warszawskie Koksy, siostry Bukowskie oraz Sebastian Karaś. To tylko wybrane gwiazdy i goście specjalni Fit Life Expo 2017. Pierwsza edycja największych na południu Polski targów branży fitness startuje już w najbliższy weekend 30.09-01.10. To wtedy Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach przemieni się w największą arenę sportów siłowych w kraju!

Przed nami przede wszystkim eliminacje do najsłynniejszych zawodów strongmanów – Arnold PRO STRONGMAN WORLD SERIES, które odbędą się po raz pierwszy w Polsce. Zobaczycie jak siłacze z USA, RPA, Austrii, Litwy, Łotwy i Polski przerzucają tony, przeciągają tiry, mierzą się w uścisku Herkulesa, spacerze farmera czy kole Conana. Zobaczycie też mnie! Tym razem nie będę jednak pokazywał co znaczy prawdziwa siła, ale wystąpię jako sędzia główny zawodów. A może za rok dołączy do nas osobiście sam Arnold Schwarzenegger! – mówi Mariusz Pudzianowski, będący także ambasadorem wydarzenia.

A to nie koniec wydarzeniowych premier podczas Fit Life Expo. Na polskiej scenie kulturystyki zadebiutuje także formuła IFBB Diamond Cup. Ponad 250 zawodniczek i zawodników z 15 państw, rywalizujących w 35 kategoriach.! Tak imponująco zapowiada się weekendowy konkurs na najlepiej wyrzeźbione ciała.

Jesteśmy dumni z faktu, że światowa federacja IFBB wraz z Polskim Związkiem Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, po latach wzorowej organizacji powierzyła nam przeprowadzenie tych zawodów po raz pierwszy w Polsce. Łączna pula nagród wynosi 10.000 euro, więc jest o co walczyć! – zapowiada Monika Szymańska, menedżer KS Olimp Zabrze.

Wykłady, prelekcje i spotkania z najlepszymi

Zbliżające się wielkimi krokami Targi Fit Life EXPO to wydarzenie dla wszystkich entuzjastów zdrowego trybu życia. Oprócz pasjonującej rywalizacji strongmanów i kulturystów w programie imprezy znalazły się m.in. zawody crossfit, konwencja fitness, porady dietetyków, stoiska z suplementami diety, możliwość wzięcia udziału we wspólnych treningach, spotkania z gwiazdami światowej i polskiej kulturystyki, a także z gośćmi specjalnymi.

Jednym z nich będzie Sebastian Karaś, który zasłynął tym, że niedawno wpław przepłynął… Bałtyk. Pierwszy człowiek na świecie, który dokonał tego wyczynu, opowie o kulisach walki z własnymi słabościami w drodze do wyznaczonego celu i o podpowie jak skutecznie się motywować.

Na to, co osiągnąłem pracowałem przez 19 lat swojego życia. Od kiedy pamiętam każdy dzień dyktowany był przez rygor treningowy. Sportowe doświadczenie zdobywałem na basenie i wodach otwartych. Jednak prawdziwym wyzwaniem była walka z żywiołem w czystej postaci. Dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości w dążeniu do celu, moja próba zakończyła się sukcesem. Stoczyłem najcięższą walkę w swoim życiu stawiając czoło siłom natury i pokonując własne słabości. Wierzę, że moja historia pozwoli Wam odkryć potencjał, który ukryty jest w każdym z nas i natchnie do działania – zapowiada mistrz Polski w pływaniu.

Zwiedzający Targi będą mogli spotkać także m.in. Piotra Głuchowskiego, Michała Żądło, czyli Agresywną Masę, Warszawskich Koksów oraz słynne siostry Bukowskie – Patrycję i Martynę.
Cieszymy się, że możemy być częścią tego ważnego i prestiżowego wydarzenia, jakim jest Fit Life Expo. Choć to dopiero jego pierwsza edycja, program wygląda imponująco, stąd decyzja, by przyjechać do Katowic i spotkać się z naszymi fanami. Do zobaczenia już za kilka dni! – zapraszają influencerki.

Fit Life Expo 2017 – trzeba być!

Przypomnijmy, że Fit Life Expo odbędzie się w dniach 30.09 – 1.10.2017 r. na terenie  Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. Podczas imprezy, poza wyżej wymienionymi atrakcjami będziemy świadkami m.in. zawodów armwrestlingowych połączonych z próbą pobicia rekordu Guinnessa w liczbie pokonanych na rękę zawodników, podczas której śmiałkowie staną naprzeciw „jednej z najsilniejszych rąk świata”, czyli Rustama Babayeva, a także wyborów Miss Bum Bum czyli najlepszych fit pośladków. Ponadto uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w wykładach motywacyjnych, spotkaniach networkingowych a także m.in. w wykładzie Power od Public Relations autorstwa eksperta ds. PR, trenera biznesu, właściciela Instytutu Publico dr Krystiana Dudka.

Fit Life Expo to pierwsza tego typu impreza o tak ogromnym zasięgu w Polsce. Bogaty program uwzględniający wiele nowości i innowacji, a także wartości i zasady fair play, które zarówno w sporcie jak i naszej działalności są kluczowe – zachęciły nas do włączenia się i wsparcia tego wydarzenia – mówi Sylwester Suszek, Prezes BitBay giełdy Bitcoin, głównego sponsora Fit Life Expo 2017 i dodaje – BitBay wspiera największe wydarzenia sportowe w Polsce i Europie, jesteśmy przekonani, że potencjał Fit Life Expo spowoduje, że kolejna edycja będzie czołowym wydarzeniem sportów siłowych w Europie.

W to wierzy także pomysłodawca i organizator Fit Life Expo, Mateusz Respondek: – FLE jest odpowiedzią na ogromne i rosnące zainteresowanie zdrowym stylem życia i sportami siłowymi. Chcemy, by nasza impreza docelowo stała się największym wydarzeniem branży fit i sportów siłowych w Polsce i tej części Europy. Cieszę się, że odbędzie się na Śląsku – w kolebce polskich sportów siłowych. Do zobaczenia już w najbliższy weekend!

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie internetowej organizatora, po tym linkiem.

Fit Life Expo 2017Fit Life Expo 2017Piotr GłuchowskiSimeon Panda-Chul Soon