DRAGOS SYKO

22 lutego 2017
3 493 Wyświetleń

Perfect Body: Z racji tego, że nasz magazyn jest przeznaczony dla wszystkich entuzjastów zdrowia, nie wszyscy nasi Czytelnicy mogą Cię znać… – mam nadzieję, że im wybaczysz. Czy możesz powiedzieć nam coś o sobie?

Dragos Syko:

Pochodzę z Rumunii i od trzech lat jestem w branży fitness. Startowałem w 5 dużych zawodach i mam kartę pro federacji WBFF. Moimi sponsorami są Olimp Sport Nutrition® i Aesthetix Era.
(…)

Najlepsza rada, jaką kiedykolwiek otrzymałeś, to…?

Bądź mądry i myśl o swoich długoterminowych celach. Wiem, że ten styl życia nie będzie trwał wiecznie, więc muszę myśleć o przyszłości.

Masz jakieś rady dla młodych siłaczy, którzy chcą pójść w Twoje ślady?

Pozostawaj
(…)

Dragos w Olimp Team … – jak to się stało i jakie są Twoje cele?

Wierzę, że Olimp i ja mamy ten sam potencjał, aby stać się znanymi na całym świecie. Olimp jest obecnie numerem jeden w większości krajów Europy, ale ma jeszcze daleką drogę do stania się znaną marką na całym świecie. Czuję, że jestem obecnie w takiej samej sytuacji i czuję, że możemy wykorzystać siebie nawzajem, aby się rozwijać.
Olimp ma wielki wybór produktów i jest jedną z niewielu firm, która tworzy wszystkie swoje produkty w swoim własnym laboratorium. Jest to coś wyjątkowego i coś, co go wyróżnia. Chcę brać produkty tylko najlepszej jakości i dlatego Olimp był dla mnie właściwym wyborem.
Moje cele z Olimpem – być twarzą marki. Chcę, aby myślano o Dragosu Syko, kiedy myśli się o Olimpie, oraz aby myślano o Olimpie, kiedy myśli się o Dragosu Syko. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak ta relacja się rozwinie.
(…)

Co sądzisz o treningu 2-3 razy dziennie?

Myślę, że trzeba ćwiczyć możliwie jak najwięcej, zgodnie ze swoim planem. Lubię trenować przynajmniej 5-6 razy w tygodniu. Mam tendencję do
(…)

Jakie suplementy Olimpu stosujesz przed, w trakcie i po treningu?

Stosuję:

Przed:

Miks PUMP EXPRESS® i REDWEILER®

Podczas treningu:

Po treningu:

Czy stosujesz dietę ketogeniczną przed zawodami/sesją zdjęciową?

Stosowałem dietę ketogeniczną,
(…)

Perfect Body #44

Cały artykuł do przeczytania w 44. numerze magazynu Perfect Body w sprzedaży na początku marca 2017 w:

  • salonach prasowych Kolporter, Empik oraz RUCH,

  • punktach Perfect Body Center,

  • najlepszych sklepach z suplementami diety i odżywkami dla sportowców,

  • prestiżowych klubach fitness.